خانه / پارچه مخمل / تولید پارچه مخمل مبلی ساده

تولید پارچه مخمل مبلی ساده

با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در کشور می توان تولید پارچه مخمل مبلی ساده و طرح دار را به صورت حرفه ای شاهد بود. این نوع پارچه می توانند با برندهای وارداتی به خوبی رقابت کنند.

پارچه مخمل از انواع پارچه هایی ست که به دلیل بافت و کیفیت خاص برای محصولات مختلف کاربرد دارد. نرم بودن آن یکی از دلایلی ست که سبب شده در صنایع تولید مبلمان نیز مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده مختلف از بهترین پارچه مخمل در محصولات خود استفاده می کنند.پارچه های با ضخامت بالاتر که بانخهایی با نمره بالاتر و تراکم بافت بیشتر تولید می شوند مقاوم تر بوده و بیشتر در صنعت مبلمان بکار می روند.

تولید پارچه مخمل

از آنجا که پارچه های مخمل مبلی باید مشخصه های مانند:

  • ضخامت خوب
  • رنگ زیبا
  • طرح شیک
  • مقاومت عالی
  • زیر کار مقاوم

داشته باشند،

شرکت های تولید کننده بیشترین تلاش خود را در بکار گیری مواد اولیه تولید این پارچه مورد استفاده قرار می دهند.پارچه های مخمل شانلی ساده عرض ۳متر که از پارچه های پر کاربرد در دکور سازی و صنعت مبل به حساب می اید جزئ پارچه های با ظرفیت بالای تولید داخلی به حساب می اید.

به همین دلیل می توان شاهد خرید انواع پارچه مخمل ایرانی از سوی سازندگان مبل بود.

پارچه مخمل ساده و طرح دار

به منظور ایجاد تنوع و افزایش قدرت انتخاب خریداران پارچه مخمل مبلی، شرکت ها نوع ساده و طرح دار آن را به بازار عرضه می دارند. این پارچه ها می توانند به شرکت ها کمک زیادی در ارائه بهترین مبلمان در رنگبندی متنوع کرده و سبب افزایش فروش آنها نیز گردد.از انجا که پارچه های مبلی از نظر رنگ طرح و جنس دارای تنوع بالایی هستند از این رو خرید ان در بازار سنتی کاری وقت گیر به حساب می اید.با ورود به فضای مجازی وقت خود را مغتنم بشمارید.

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه مخمل طرح دار خارجی

قیمت پارچه مخمل طرح دار خارجی در سایت های اینترنتی به صورت دقیق اعلام می …