خانه / پارچه تترون / سفارش خرید پارچه تترون مشکی ارزان

سفارش خرید پارچه تترون مشکی ارزان

اگر قصد سفارش خرید پارچه تترون مشکلی با قیمت ارزان دارید، باید با تولید کننده ها ارتباط بگیرد. چرا که کمترین قیمت را در اختیارتان قرار می دهند.از مهمترین مصارف پارچه تترون مشکی استفاده نوع پیراهنی ان مخصوصا در مناسبتهای مذهبی می باشد فلذا دارای مصرف نسبتا فصلی محسوب می شود . به همین دلیل تامین ان در برخی از ماهای سال سخت تر است .

سفارش خرید پارچه

معمولا خرید پارچه در حجم بالا به نفع متقاضیان است. زیرا قیمت ها شامل تخفیف از سوی عرضه کننده ها شده و این موضوع به نفع خریداران خواهد بود. لذا هر خریدار به منظور تهیه انواع پارچه مانند:

  • تترون
  • برزنت
  • مخمل
  • اسلش

به مراکز بزرگ مراجعه کرده و میزان پارچه مورد نظر خود را سفارش می دهند. تترون مشکی معمولا با عرضهای متنوع تولید و بافته می شود ولی عرض ۹۰ و ۱۵۰ بیشترین مصرف و مرسوم ترین بافت را دارا می باشند . رنگ مشکی نیز دارای تنوع خاصی است ولی مشکی پر کلاغی و زغالی معمولا بیشترین حجم مصرف را دارا هستند . در فرایند رنگرزی پارچه رنگهای تیره به منظور ثبات پذیری بیشتر رنگ بر روی پارچه معمولا چندین بار مورد شستشو قرار میگیرند و مجددا رنگ می شوند و این یکی از دلایل گرانتر بودن رنگهای تیره نسبت به رنگهای روشن به حساب می اید. از دیگر موارد قابل ذکر در پارچه های با نخ پنبه میزان ابرفت این پارچه ها بعد از اولین شستشو است که این مسئله باعث کوچک شدن و گاها غیر قابل مصرف شدن محصول می شود .لذا تولید کنندگان گرامی قبل از خرید پارچه تترون مشکی حتما در مورد ابرفت و ثبات رنگ ان اطمینان حاصل کنند.

سفارش خرید پارچه عمده

اما چگونگی ارتباط گرفتن با عرضه کننده ها بزرگ نیز اهمیت دارد. چرا که برخی از شرکت ها ادعا داشته و قیمت پارچه آنها آن طور که باید برای مشتریان صرفه اقتصادی ندارد. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها برای ارتباط گرفتن با شرکت های تخصصی مراجعه به سایت های اینترنتی و تخصصی است. اینترنت بازاری بزرگ و متنوع با قیمتهایی رقابتی در نزدیک شما و محل کار یا سکونت شماست برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود از ان بهره ببرید .جهت تامین یا سفارش عمده انواع پارچه با ما در ارتباط باشید .

خرید پارچه تترون مشکلی

از بهترین انواع پارچه که در مراکز فروش اینترنتی ارائه شده و مشتریان زیادی آن را تهیه می کنند، پارچه تترون است. این نوع پارچه که برای تولیدات کارخانه ای مورد استفاده می باشند در رنگ های:

  • مشکی
  • سفید
  • قهوه ای
  • زرد

با بازار عرضه شده که از جمله رنگ های پر کاربرد می باشد.جهت مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه تترون چهارخانه ایرانی

فروش اینترنتی پارچه تترون چهارخانه ایرانی

پارچه تترون چهارخانه ایرانی را می توان از سایت های اینترنتی به راحتی خریداری نمود. …