خانه / پارچه تور / قیمت عمده تور آویز تخت نوزاد

قیمت عمده تور آویز تخت نوزاد

تور آویز تخت نوزاد به دلیل تنوع کیفیت، در بازار با قیمت های متفاوت ارائه می شود. به همین دلیل خریداران عمده سعی در استعلام قیمت این محصول از مجموعه های مختلف دارند.تور تخت کو دک و نوجوان کالایی لوکس و کاربردی در سیسمونی محسوب می شود . لوکس از جهت زیبایی خاصی که به اتاق کودک می دهد و باعث پر شدن حجم بالایی اتاق می شود و کاربردی به جهت مواظبت از کودک در برابر حشرات موذی مخصوصا پشه ها و ممانعت از گزیدگی کودکان به حساب می اید .

تور آویز تخت نوزاد

امروزه تولیدی های زیادی در رابطه با محصولات پارچه ای فعالیت داشته و بهترین محصولات را به صورت تخصصی تولید می کنند. تولید این محصولات به روش های مشخص انجام شده و استفاده بسیار خوبی از آنها می توان برد.

تور آویز یکی از این تولیدات است. با توجه به استفاده ای که از این محصول می شود، مسلما مقاومت و کیفیت پارچه بکار رفته اهمیت زیادی داشته و باید با دقت بالا انتخاب گردد. تور اویز سقفی به دلیل نداشتن پایه کم هزینه تر و پر کاربرد تر از تور های پایه دار محسوب می شود . این تور ها را از عرض ۲ متر تا ۳ متر بسته به نیاز مشتری تولید و به بازار عرضه می کنند . پارچه مصرفی نیز معمولا تور ساده یا حریر است .

تور آویز تخت نوزاد

انواع تور آویز تخت نوزاد

بیشترین استفاده از انواع تور آویز تخت مربوط به نوزاد می باشد. چرا که به کمک آن می توان حشرات را از نوزاد دور نگه داشته و خوابی راحت را برای آن فراهم نمود.

با توجه به اینکه پارچه تور آویز در ایران با مزیت های بالا و اندازه های استاندارد تولید می شود، در بازار با استقبال خوبی همراه خواهد بود. به همین دلیل تولید کننده ها با بهره گیری از دانش روز انواع پارچه تور آویز را ارائه داده و خریداران می توانند انتخاب بهتری داشته باشند.

تور آویز تخت نوزاد

قیمت عمده تور آویز تخت

بسیاری از خریداران عمده تور آویز تخت به مراکزی مراجعه نموده که خود تولید کننده آن بوده و می توانند کمترین قیمت را در اختیارشان قرار دهند. زیرا حذف واسطه ها اهمیت زیادی در افزایش فروش تور آویز تخت داشته و متقاضیان می توانند شرای بهتری را در اختیار داشته باشند. قیمت تور ها معمولا تابع جنس تور کیفیت دوخت و لوازم جانبی اضافه شده به تور می باشد .

تور آویز تخت نوزاد

با توجه به اینکه همواره قیمت عمده انواع تور آویز تخت برای مجموعه های مختلف اهمیت داشته، با شرکت های مختلف مراجعه نموده و این شاخصه ها را در اختیار می گیرند.جهت خرید و مشاهده می توانید با ما در تماس باشید.

تور آویز تخت نوزاد

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پارچه تور کشی ایرانی

قیمت پارچه تور کشی ایرانی در بازار فعلی دارای نوسان بسیار زیادی است. از همین …