خانه / پارچه برزنت / نمایندگی خرید پارچه برزنت ضخیم وارداتی

نمایندگی خرید پارچه برزنت ضخیم وارداتی

پارچه برزنت ضخیم وارداتی در داخل ایران دارای نمایندگی های خرید می باشند، که می توانید برای تهیه این نمونه پارچه به این نمایندگی ها مراجعه نمایید. این پارچه برزنت سالیانه واردات انواع آن به وسلیه تجار بزرگ انجام می شود.

ورادات پارچه برزنت به تولید کنندگان جهت تولید پارچه برزنت کمک شایانی می کنند. زیرا تولیدکنندگان نمونه های خارجی را در دست داشته و براساس آنها اقدام به تولید نمونه پارچه های برزنتی می کنند.  پارچه برزنتی به دلیل ضخیم بودن و همچنین جنس خشنی که دارد، برای ساخت چادر و کاور بسیار مناسب بوده و به دو نوع پنبه ای و پلی استر تقسیم می شود. نمایندگی های خرید با وارد کنندگان پارچه ارتباط مستقیم داشته و پارچه را با قیمت مناسب از آنها خریداری می کنند.

پارچه برزنت ضخیم وارداتی

پارچه برزنت ضخیم وارداتی

پارچه برزنت انواع مختلفی دارد که پارچه برزنت ضخیم نمونه ای از آن می باشد. این پارچه در عرض های متفاوت و همین طور رنگ بندی های سبز، قهوه ای، خاکی تولید می شود. براساس نیاز کاربر در وزن های ۲۰۰الی ۸۰۰گرمی تولید می گرد و به اسم های یک لانخ و شش لانخ شناخته می شود. این پارچه ها مقاومت بالا در برابر نور خورشید و مقرون به صرفه می باشد. خریداران می توانند به شکل مستقیم این پارچه برزنت وارداتی را از شرکت های بازرگانی موجود در داخل کشور تهیه نمایید.

پارچه برزنت ضخیم وارداتی

خرید پارچه برزنت

پارچه برزنت از سری پارچه های پرطرفدار میان خریداران پارچه برای مصارف گوناگون می باشد. این پارچه با وجود ویژگی های خاص در صنعت های گوناگون خود را نشان داده و حایز اهمیت بوده است. بدلیل کاربرد بسیاری که این پارچه دارد افراد  زیادی را موجاب به خرید کرده است. به علت مصرف فراوان از این پارچه قیمت مناسبی را در بر گرفته و به صورت زیاد و اندازه های بزرگ تولید و عرضه می گرد.

پارچه برزنت ضخیم وارداتی

 

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه برزنت خارجی

مرکز خرید عمده پارچه برزنت خارجی

پارچه برزنت خارجی را با متنوع ترن مدل و با کیفیت بالا می توانید از …