خانه / پارچه تور / پارچه تور دانتل / نمایندگی پارچه دانتل ترک در تهران

نمایندگی پارچه دانتل ترک در تهران

نمایندگی پارچه تور دانتل

پارچه دانتل در اصل پارچه است فرانسوی بسیار نرم و ظریف که با نخ ابریشمی یا کتان بصورت ساده و مشبک با دست یا دستگاه بافته می شود .از این پارچه بیشتر برای دوخت لباسهای مجلسی و مجلل و لباس عروس استفاده می شود . به همین جهت گاها از نخهای طلا یا نقره در بافت ان استفاده می شود.

این پارچه در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار یافت می شود .هر چند که شرکتهای بزرگ و بنامی در ایران به بافت پارچه تور دانتل مشغول هستند با این حال برند های خارجی زیادی در این عرصه حجم قابل ملاحظه ای از مصرف بازار داخل را قبضه کرده اند که برند های ترکیه ای پیشتاز سایرین شده اند.

هر چقدر یک نمایندگی پارچه دانتل ترک در بازار تهران عملکرد بهتری داشته باشد، طبیعتا می تواند مشتریان زیادی را از شهرهای مختلف به خود جلب کند.

تهران مهمترین شهر ایران در راستای عرضه انواع پارچه می باشد. زیرا شرکت های وارد کننده زیادی در آن فعالیت داشته و انواع پارچه را با کیفیت عالی ارائه می دهند. به همین دلیل است که از سراسر ایران بسیاری از خریداران پارچه مورد نیاز خود را از تهران تهیه می کنند.

پارچه دانتل از بهترین نوع پارچه وارداتی بوده که تنوع زیادی داشته و از سراسر ایران تقاضا دارد.

پارچه دانتل ترک اصل

یکی از بهترین انواع پارچه دانتل دنیا مربوط به تولید کنندگان ترک بوده که واردات زیادی به ایران دارد. این نوع پارچه به منظور طراحی و تولید البسه مختلف خریداری می شوند و به دلیل مزیت هایی مانند:

  • زیبایی
  • کیفیت عالی
  • طرح جدید
  • دوخت عالی
  • ثبات رنگ

در شرکت های ایران کاربرد زیادی دارد.

نمایندگی پارچه دانتل در تهران

همانطور که اشاره شده پارچه دانتل نیز در بازار تهران از با کیفیت ترین ها ارائه می شود.

زیرا وارد کننده ها بهترین انها را از تولیدی ها خریداری نموده و تحت عنوان نمایندگی در بازار عرضه می دارند. این پارچه ها را می توان با قیمت مناسب از مراکز تهران تهیه نمود. پیدا کردن نمایندگی پارچه تور دانتل ترک در تهران به علت متنوع بودن این محصول کار بسیار سختی محسوب می شود هر چند شما می توانید از کمک ما بهره بگیرید.

پارچه دانتل ترک

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه تور دانتل بدون آستر

قیمت پخش پارچه تور دانتل بدون آستر

قیمت پارچه تور دانتل بدون آستر را باید از مراکز پخش دست اول و حرفه …