خانه / پارچه مخمل / پارچه مخمل توشکا ارزان

پارچه مخمل توشکا ارزان

پارچه مخمل توشکا ارزان 

پارچه مخمل توشکا ارزان را ازکجا میتوان تهیه کرد؟پارچه مخمل توشکا در کدام شاخه از خیاطی ودوزندگی کاربرد دارد ؟قیمت مخمل توشکا چقدر است ؟ تولید کندگان پارچه مخمل توشکا چه کسانی هستند ؟کالیته رنگ پارچه مخمل توشکا را از کجا میتوان تهیه کرد ؟مرکز خرید و فروش اینترنتی پارچه مخمل توشکا کجاست ؟

پارچه مخمل توشکا

پارچه مخمل توشکا ایرانی که معمولا به دو صورت گرد باف و تخت باف تولید می شود دارای دو کاربرد متفاوت و دو حالت مختلف از پارچه است . نوع گرد بافت ان که با ماشین الاتی متفاوت از نوع تخت بافت ان تولید می شود به علت کاربرد نخهای لاکرا در پود دارای حالت کشسانی در عرض است.

قطعا پارچه روز نیاری به تمام سوالات شما در زمینه تهیه پارچه است . بیشترین پارچه مصرفی در عروسک سازی پارچه مخمل توشکاست ارزان بودن قیمت پارچه مخمل توشکا و دوام بالا شاید یکی از این عوامل زیاد مصرف شدن دراین صنف باشد.

دامنه تولید پارچه مخمل توشکا بسیار گسترده است زیرا به دو صورت گرد باف و تخت باف قابلیت تولید دارد. پارچه روز مرکز تهیه خرید فروش اینترنتی پارچه مخمل توشکا است که میتواند شما تجار و تولیدکنندگان گرامی را در امر تهیه و خرید انترنتی پارچه مخمل توشکا یاری رساند .

 

 

مخمل توشکا ارزان 

مخمل توشکا ارزان از موارد پر جستجو در فضای مجازی و از نیازهای اساسی تولید کنندگان حوزه پارچه محسوب می شود .

هر چند که قیمت این پارچه نیز مانند سایر پارچه ها تابعی از وزن و گرماژ است ولی معمولا نوع گرد باف ان به دلیل داشتن نخ لاکرا و خاصیت کشسانی کمی گرانتر از نوع تخت باف ان است فلذا کسانی که به دنبال پارچه مخمل توشکا ارزان هستند ناکزیر باید پارچه ای سبک تر با کشسانی کمتر خرید کنند.

قیمت هر متر پارچه مخمل توشکا متاثر از نوسانات نرخ ارز در ماه های اخیر نزدیک به دو برابر شده . اخرین قیمت پارچه مخمل توشکا در روز درج این مطلب برابر پارچه عرض ۱۵۰ ضخیم بافت با کیفیتی مشابه خارجی هر متر ۲۱۵۰۰ تومان میباشد .

با توجه به مشابهت زیاد پارچه مخمل توشکا با پارجه مخمل والور استفاده از این پارچه دارای مزییت رقابتی بالایی میباشد . پارچه مخمل توسکا ارزان این مجموعه از نوع پارچه مخمل توشکا تخت بافت بوده به همین علت زیر کاری محکم دارد و از عرض کش نمی اید .

 

 

تاقه توشکا

 

البته مصرف پارچه های والر به علت داشتن حالت کشسانی از عرض پارچه برای برخی الگوها کاربرد دارد و استفاده از ان لاجرم گریز ناپذیر است . این پارچه نیز بنا بر گرم در متر مربع و میزان پرز ان میتواند دارای قیمتهای متفاوتی باشد که در مطالب بعدی به ان میپردازیم . پارچه توشکا ارزان تا حدودی می تواند جاگزینی مناسب برای بعضی از مدلهای مشابه باشد .

شما مشتریان گرامی برای تهیه کالیته رنگ پارچه مخمل توشکا میتوانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه مخمل

تولید پارچه مخمل مبلی ساده

با توجه به پیشرفت صنعت نساجی در کشور می توان تولید پارچه مخمل مبلی ساده …