خانه / پارچه مخمل / پارچه مخمل توشکا ارزان

پارچه مخمل توشکا ارزان

پارچه مخمل توشکا ارزان را ازکجا میتوان تهیه کرد؟پارچه مخمل توشکا در کدام شاخه از خیاطی ودوزندگی کاربرد دارد ؟قیمت مخمل توشکا چقدر است ؟ تولید کندگان پارچه مخمل توشکا چه کسانی هستند ؟کالیته رنگ پارچه مخمل توشکا را از کجا میتوان تهیه کرد ؟مرکز خرید و فروش اینترنتی پارچه مخمل توشکا کجاست ؟

قطعا پارچه روز نیاری به تمام سوالات شما در زمینه تهیه پارچه است . بیشترین پارچه مصرفی در عروسک سازی پارچه مخمل توشکاست ارزان بودن قیمت پارچه مخمل توشکا و دوام بالا شاید یکی از این عوامل زیاد مصرف شدن دراین صنف باشد.

دامنه تولید پارچه مخمل توشکا بسیار گسترده است زیرا به دو صورت گرد باف و تخت باف قابلیت تولید دارد. پارچه روز مرکز تهیه خرید فروش اینترنتی پارچه مخمل توشکا است که میتواند شما تجار و تولیدکنندگان گرامی را در امر تهیه و خرید انترنتی پارچه مخمل توشکا یاری رساند .

 

 

 

قیمت هر متر پارچه مخمل توشکا متاثر از نوسانات نرخ ارز در ماه های اخیر نزدیک به دو برابر شده . اخرین قیمت پارچه مخمل توشکا در روز درج این مطلب برابر پارچه عرض ۱۵۰ ضخیم بافت با کیفیتی مشابه خارجی هر متر ۱۶۳۰۰ تومان میباشد .

با توجه به مشابهت زیاد پارچه مخمل توشکا با پارجه مخمل والور استفاده از این پارچه دارای مزییت رقابتی بالایی میباشد . پارچه مخمل توسکا این مجموعه از نوع پارچه مخمل توشکا تخت بافت بوده به همین علت زیر کاری محکم دارد و از عرض کش نمی اید .

 

 

تاقه توشکا

 

البته مصرف پارچه های والر به علت داشتن حالت کشسانی از عرض پارچه برای برخی الگوها کاربرد دارد و استفاده از ان لاجرم گریز ناپذیر است . این پارچه نیز بنا بر گرم در متر مربع و میزان پرز ان میتواند دارای قیمتهای متفاوتی باشد که در مطالب بعدی به ان میپردازیم .

شما مشتریان گرامی برای تهیه کالیته رنگ پارچه مخمل توشکا میتوانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : حسین خضری
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09126530958
شماره همراه: 09196648339
رایانامه : gomashtejarat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مخمل جیر وارداتی

فروش عمده پارچه مخمل جیر وارداتی

پارچه مخمل جیر وارداتی به دلیل ضخامت خوب و کیفیت عالی امروزه در ایران تقاضای …